Daniela en Irene

Lieve Moon Yogi's, 

Een bijzonder moment Moon Yoga Club bestaat in september 2 jaar! Daarom willen wij van dit moment gebruik maken om jullie te bedanken voor jullie positive vibes. Onze missie is om met Moon Yoga Club een community te bouwen rondom mindful living. Het bijzonder om te zien dat we afgelopen zomer met een grote groep yogi's ons hadden verzameld op het strand voor MYC Club Sessions the Ocean edition. Nog nooit was onze yoga community zo voelbaar.

Maandelijks komen inmiddels meer dan 1000 mensen naar Moon Yoga Club, organiseren buitenlandse Yoga Scholen hun retreats bij ons, jaarlijks worden er bij Moon Yoga Club veel internationale yoga docenten opgeleid, onze yoga docenten inspireren dagelijks onze leden, importeren we de beste yoga brands voor in onze yoga boutique en worden we door bijzondere teachers en inspirators tijdens workshops en events geïnspireerd.

En onze MYC juicery slaat nu ook haar vleugels uit en zal nog meer mensen blij kunnen maken met haar juices vanuit onze spik splinter nieuwe keuken, die as we speak verbouwd wordt, zodat we nog meer mensen kunnen laten genieten van onze cold pressed juices.

Ongelofelijk hoeveel lieve en positieve reacties we van jullie hebben mogen ontvangen de afgelopen 2 jaar. Daar doen we het uiteindelijk voor! Daarom vanuit de grond van ons hart. Dank jullie wel en hopelijk tot snel op de mat of in onze studio. 

Namasté, 

Namens het hele Moon Yoga Club team die elke dag 7 dagen per week voor jullie klaar staan. 

Liefs Daniela en Irene

August 29, 2018